TR

Antalya Logar Açma

Anasayfa / Hizmetler / Antalya Logar Açma

Antalya Logar Açma

Antalya logar açma hizmeti sunan firmamız insanların sağlığı açısından ne denli önemli bir hizmet sunduğumuzun bilincinde hareket etmeyiz. Bu anlamda sağlık ve hijyen açısından son derece riskli bir durum olan logar tıkanıklarında en son yöntemlerle tıkanıklıkları açmaktayız. Logar sistemleri en genel tabirle binanın tüm gider borularının aynı noktada kesiştiği ve birleştiği genel itibari ile de betonarme olarak üretilen hizmet sunan baca sistemlerine denmektedir. 

Log tıkanıklıkları büyük çoğunlukla logara gelen borularda görülmekte olup tüm binayı etkilemektedir.  Logara gelen boruların çok çeşitli sebeplerle tıkanmasından dolayı atık pis sular logara dolacak daha sonra logarın taşmasına nende olacaktır. Tıkanıklık en son noktada olduğunda sorun ancak vidanjör yardımı ile çözülmektedir. Bu anlamda firmamızda vidanjör hizmeti de sunulmaktadır.

 Sorunsuz Logar Tıkanıklığı Açma Hizmetleri

Antalya logar açma hizmeti sunan firmamız en son teknolojik özelliklerle donatılmış kanal görüntüleme ve tıkanma sorunun tespit kamerası sayesinde tıkanmaya sebep olan maddelerin kaynağını, hangi noktada tıkanma olduğu en hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortaya konmaktadır. Bilgisayar programı ile entegre edilmiş kanalizasyon görüntümle kamerası tıkanmaya nende olan sebep gece görüşü özelliğine sahip kamera ile net bir şekilde ortaya konulup bu anlamda logar tıkanıklığı açma robotu ile tıkanıklığın noktada sorunsuz bir şekilde tıkanıklık kısa sürede açılmaktadır.

Antalya logar açma hizmeti sunan firmamız tarafından sunulan logar açma işleminden sonra ise tekrar bu şekilde bir tıkanmanın gerçeklemesini önlemek amacıyla logar içerisinde temiz su pompalanır ve özel solüsyonlarla yağlanma tam olarak giderilmektedir. En son tekrar kanal içerisi kontrol edilerek logar açma hizmeti profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. bu anlamda firmamız her türlü hijyen kontrolünü de sağlamaktadır.

Antalya Su Kaçağı Tespiti ve Bulma, Noktasal Kaçak Tespit Hizmeti Hemen Arayın! (0507) 058 80 00

Antalya Su Kaçağı Olarak Tarafımıza Tescilli Olan Markamızın, 2. Şahıslar Tarafından Kullanılmasına Asla İzin Verilmeyecektir., Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top